Wyszukiwarka

Banner1


Kontakt

 www.grawit.com.pl     www.eplatforma.grawit.com.pl

Siedziba Firmy:

F.H.U GRAWIT
Ul. Górny Bór 5
43-430 Skoczów
e-mail: skoczow@grawit.com.pl

Tel. 33 853 32 76
Fax. 33 853 07 42

 Oddział Reguły

F.H.U GRAWIT
ul.Regulska 43/3
05-820 Reguły
reguly@grawit.com.pl

Tel. 22 723 07 20
Fax. 22 723 07 22

Regon: 072307718
NIP: 548-147-98-45


 Handlowcy do kontaktu:

 

Oddział Skoczów

Mateusz Sikora 

Dział zam. publicznych / Handlowiec
e-mail: msikora@grawit.com.pl


Tomasz Wajda

Dział zam. publicznych / Handlowiec
e-mail: twajda@grawit.com.pl


Ewelina Dybczak

Dział zam. publicznych
e-mail: edybczak@grawit.com.pl

Agnieszka Kawik

Dział zam. publicznych
e-mail: akawik@grawit.com.pl


Marzena Zając

Dział zam. publicznych / Zamówienia
e-mail: mzajac@grawit.com.pl

Odział Reguły k/Warszawy

Beata Sadownik

Przedstawiciel handlowy
tel. kom. 608 019 886
e-mail: bsadownik@grawit.com.pl


Maciej Albinowski

Przedstawiciel handlowy
tel. kom. 795 511 373
e-mail: malbinowski@grawit.com.pl



Barbara Misiek

Przedstawiciel handlowy
tel. kom. 795 511 371
e-mail: bmisiek@grawit.com.pl










Osoby odpowiedzialne za realizacje zamówień:
 

Teresa Klajmon

Zamówienia / Wysyłka towaru
e-mail: tklajmon@grawit.com.pl

Agnieszka Pydych

Zamówienia / Wysyłka towaru
e-mail: apydych@grawit.com.pl



Administracja sklepu:

Mateusz Sikora

Administrator sklepu/pomoc techniczna
e-mail: msikora@grawit.com.pl
tel. kom.  728 363 499




Koszyk
Twój koszyk jest pusty...
Promocja
Produkty w promocji
ATRAMENT PARKER Z13 CZARNY 57 ML

ATRAMENT PARKER Z13 CZARNY 57 ML
KOREKTOR-PENTEL ZLC31

KOREKTOR-PENTEL ZLC31

Banner2
© 2010. F.H.U GRAWIT. All copyrights reserved.